Toplu Mesaj

iOS için Toplu Mesaj Gönderme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99 TL.
  • Boyut 7.5 MB
  • Version 2.01
  • Dil TR / EN
  • Firma Garaj
Toplu Mesaj uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek toplu mesaj ve mail gönderebileceğiniz mükemmel bir uygulamaya sahip olabilir ve tek bir mesajı ya da maili yüzlerce hatta binlerce kişiye aynı anda gön

Toplu Mesaj uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek toplu mesaj ve mail gönderebileceğiniz mükemmel bir uygulamaya sahip olabilir ve tek bir mesajı ya da maili yüzlerce hatta binlerce kişiye aynı anda gönderebilirsiniz.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan son derece kullanışı bir menü kullanılarak tasarlanmış olan Toplu Mesaj uygulaması ile toplu mesaj gönderimini şimdiye kadar hiç olmadığı kadar hızlı, pratik ve güvenilir şekilde yapabileceksiniz.Toplu Mesaj uygulaması sayesinde artık bir mesajı tek tek göndermekten kurtulacak, hem zamandan hem de emekten tasarruf edeceksiniz.

Toplu Mesaj uygulaması ile kendinize özel istediğiniz gibi mesaj grupları oluşturacak, bu grupların içeriğine istediğiniz kişileri ekleyecek, istediğiniz gruplara özel tek bir SMS ya da Mail hazırlayarak tek bir tuş ile çok kolay bir şekilde aynı SMS ya da Maili gönderebileceksiniz. Ayrıca gruplarınıza bulunduğunuz lokasyonun harita bilgisini de gönderebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan Toplu Mesaj uygulamasını iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Toplu Mesaj indir
DİĞER SÜRÜMLER